Project Description

Heksagon 2.5m powstał z myślą między innymi o dekoracjach wysokich sali weselnych oraz dekoracjach stelaża balonami. Florystki i Dekoratorzy wykorzystują produkt również jako ozdobę na rodzinnych imprezach i innych uroczystościach.

Stelaż jest składany na mniejsze elementy i wysyłany w spersonalizowanym kartonie wielokrotnego użytku. Ozdoba weselna jest łatwa w montażu; nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi i zajmuje dosłownie kilka minut. Stelaż jest bardzo stabilny, można na nim realizować różne ozdoby z kwiatów, balonów, lampek i materiałów.

Łuk ślubny jest pomalowany farbą proszkową co zwiększa jego żywotność i odporność na korozję. Kolor złoty, którego używamy do malowania stelaży został wyselekcjonowany przez grupę florystek i wybrany jako najpiękniejszy z palety kolorów RAL.

Heksagon skręcany jest za pomocą śrub motylkowych dołączonych w zestawie. Czas oczekiwania na produkt wynosi od siedmiu do czternastu dni roboczych. Jeśli chcieliby Państwo zamówić stelaż na konkretną datę, proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny, wtedy postaramy się wykonać go jak najszybciej.

Wymiary heksagonu:

  • Wysokość całkowita: 260 cm
  • Szerokość całkowita: 290 cm

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: https://e-kowale.pl/sklep/